HARGA & LOKASI BUFFET RAMADHAN 2022 (Kuala Lumpur Putrajaya & Selangor)

HARGA & LOKASI BUFFET RAMADHAN 2022 (Kuala Lumpur Putrajaya & Selangor)

HARGA LOKASI BUFFET RAMADHAN

Seperti yang diketahui, seluruh umat islam di jangka akan mula menyambut bulan Ramadhan pada 3 April 2022 (ahad) bersamaan 1 Ramadhan 1443 (Hijrah). Pastinya pada bulan ramadhan, bagai warga Kuala Lumpur, Putrajaya dan Selangor ingin mengetahui lokasi buffet berserta harga yang ada disekitarnya. Disini kami akan kongsikan, semoga membantu.

 

HARGA & LOKASI  BUFFET RAMADHAN KUALA LUMPUR

Berikut adalah merupakan senarai tempat-tempat yang menyediakan hidangan buffet ramadhan bagi kawasan Kuala Lumpur:

LokasiHarga Dewasa (RM)Harga Kanak-Kanak (RM)
Aloft Kuala Lumpur Sentral168.00168.00
Eastin Hotel Kuala Lumpur165.00165.00
Sheraton Petaling Jaya118.0059.00
Royale Chulan Kuala Lumpur150.00100.00
Corus Hotel Kuala Lumpur108.0070.00
Element Kuala Lumpur (Menara ilham)148.0074.00
Pullman Kuala Lumpur City Centre199.28100.70
Sama-Sama Hotels156.0072.00
Sime Darby Convention Centre140.00140.00
Sheraton Imperial Hotel198.0098.00
The Westin Kuala Lumpir128.00128.00
Le Meridien Kuala Lumpur188.0094.00
Novotel Kuala Lumpur City Centre128.0076.80
Flamingo Hotel Kuala Lumpur78.0058.00
Hotel Maya Kuala Lumpur110.0055.00
Putra World Trade Centre (PWTC)108.0075.00
Tamu Hotel & Suites159.0079.00
Warisan Selatan @ Dorsett Hartamas Kuala Lumpur98.0068.00
St, Regis Kuala Lumpur248.00248.00
Premiera Hotel Kuala Lumpur128.0064.00
Pullman Kuala Lumpur Bangsar168.0084.00
Berjaya Times Square Hotel148.0088.00
Seri Pacific Hotel Kuala Lumpur120.0060.00
Pavilion Hotel Kuala Lumpur188.0094.00
Impiana KLCC Hotel178.0089.00
Sofitel Kuala Lumpur Damansara128.0064.00
Grand Millennium Kuala Lumpur179.00179.00

 

HARGA & LOKASI  BUFFET RAMADHAN PUTRAJAYA

Berikut adalah merupakan senarai tempat-tempat yang menyediakan hidangan buffet ramadhan bagi kawasan Putrajaya:

LokasiHarga Dewasa (RM)Harga Kanak-Kanak (RM)
Palm Garden Hotel98.0049.00
Pusat Konvensyen Antarabangsa Putrajaya (PICC)60.0030.00
The Everly Hotel Putrajaya108.00108.00
Marriott Putrajaya188.0094.00
Zenith Putrajaya120.0088.00
Pulse Grande Hotel125.00125.00
Le Meridien Putrajaya188.0098.00
Dorsett Putrajaya138.0078.00
Park Inn by Radisson Putrajaya88.0068.00
Glow Putrajaya58.0038.00
De.Wan 1958 by Chef Wan @ Bangi168.0078.00
MTREE Hotel Puchong128.0089.60
The Laguna Restaurant39.0039.90
BaraOmbak Marina Putrajaya69.9045.90

 

HARGA & LOKASI  BUFFET RAMADHAN SELANGOR

Berikut adalah merupakan senarai tempat-tempat yang menyediakan hidangan buffet ramadhan bagi kawasan Selangor:

LokasiHarga Dewasa (RM)Harga Kanak-Kanak (RM)
Pusat Konvensyen Shah Alam (SACC)88.00`44.00
TH Hotel Kelana Jaya69.9039.90
ARMADA Petaling Jaya98.0049.00
One World Hotel128.00128,00
Grand Barakah Hotel Ampang118.00 (Warisan Kampung)
98.00 (Citarasa Barakah)
38.00
Best Western i-City Shah Alam120.0096.00
Concorde Hotel Shah Alam135.0067.50
D’Kayangan Steamboat BBQ Buffet42.9022.90
Hotel Tenera118.0059.00
Mardhiyyah Hotel & Suites145.0090.00
Avante Hotel148.0074.00
The Saujana Hotel Kuala Lumpur136.00136.00
Geno Hotel130.0070.00

 

NOTA: Pastikan anda hadir mengikut Prosedur Operasi Standard (SOP) yang ditetapkan sepanjang berada dalam kawasan premis.

 

ARTIKEL LAIN

LOKASI BAZAR RAMADAN SETIAP NEGERI 2022 (Kawasan Terdekat)

Leave a Comment